Які переваги у напівфабрикатів з витриманого м'яса?
Якщо раптом ви прямо зараз ламаєте голову над тим, що купити сьогодні
у WINETIME — розслабтеся. Знайдіть у магазині м'ясні делікатеси
та напівфабрикати TROSTYNKA. Своїми силами або за допомогою гастронома. Виберіть найапетитніший шматочок і насолоджуйтеся!

Ми створили напівфабрикати TROSTYNKA, щоб ви більше відпочивали
і витрачали менше часу на приготування обіду або вечері. Секрет простий: обирайте м'ясні напівфабрикати, бургери, кебаби, голубці, які готуються легко
та швидко!

Найкраще з того, що може запропонувати вам українська земля пропонує наша TROSTYNKA. Всі товари — м'ясо та м'ясні делікатеси, яловичина, баранина, козлятина, проходять перевірку експертами.

Наші напівфабрикати виготовлені з витриманого м'яса вищого ґатунку.
Ми не використовуємо жилки, хрящі та іншу другосортну сировину. Завдяки цьому ви споживаєте смачні, корисні, а головне, локальні українські продукти!

Всупереч існуючій думці, свіжа яловичина — не найкращий вибір гурмана.
І перевага парного м'яса над іншими видами — чистий забобон. Воно досить жорстке і до того ж, білок свіжого м'яса гірше засвоюється організмом людини.

Навіщо потрібно витримувати м'ясо? Витримка робить м'ясо більш м'яким, насиченим і ароматним. Так відбувається тому, що ферменти, які знаходяться
у м'ясі продовжують діяти, тобто руйнувати білки і жири на більш простіші складові, що і призводить до розм'якшення м'язових тканин і появи нових ароматичних молекул.

Витримане м'ясо стає ніжним, м'яким і більш насиченим на смак, знаходить нові відтінки смаку: вишня, фундук, вершкове масло, сир, карамель.

Наші напівфабрикати не мають аналогів в Україні, оскільки виготовляються без жодних домішок, барвників, ароматизаторів та консервантів. Виключно
з витриманого м'яса найвищої якості. До вашого столу ми пропонуємо стейки, ковбаски, бургери, фарш, голубці, ростбіфи, кебаби... Ми можемо продовжувати — але краще приходьте та обирайте самі!
Більше інформації шукайте у нашому телеграм каналі "Хочу м'яса!"
Контакти
У WINETIME ви завжди знайдете найсвіжіше м'ясо та продукти з ферми TROSTYNKA — їжа, якій можна довіряти. Адже вирощена вона, як для себе — турботливо і з любов'ю.

+380 67 239 90 97
quality@wteam.com.ua
Made on
Tilda