Як поєднувати м'ясо та вино?
Правило «червоне — до м'яса, біле — до риби» занадто розпливчасте та ультимативне. Розповідаємо про більш конкретні та вдаліші поєднання вина
і популярних страв з м'яса — від яловичини до кролика.

Загальні правила:
- До білого м'яса найкраще підходить біле вино, до червоного — червоне.
- Чим щільніше і жирніше м'ясо, тим більш насиченим і танінним має бути вино.
- Відштовхуйтеся не тільки від виду м'яса, але й способу приготування, соусу
та гарніру. Наприклад, вершкові соуси додають страві «ваги» та потребують більш насичених вин, а томатні соуси взагалі вимагають червоних, тому навіть курятина у томатному соусі краще поєднається з червоними вином.
- Експериментуйте і запам'ятовуйте поєднання, які подобаються особисто вам. Якщо це Рібай і Мускат — так тому і бути.

Яловичина

Структурне червоне м'ясо вимагає танінного вина з хорошою кислотністю. Вибір тут, що приємно, широкий, зокрема серед бюджетних варіантів.

Під різні варіації стейків
підійдуть практично всі середньо- і повнотілі червоні. Обирайте на свій смак: Мерло, Темпранільо, Мальбек, Шираз, Санджовезе.
Чим вище жирність відрубу, тим насиченішим має бути вино. Велике значення має просмаження: до rare візьміть К'янті, до well-done — австралійський Шираз.

Каберне Совіньйон з Бордо більше резонує з бараниною, а ось Каберне
з Австралії чи Каліфорнії впораються зі стейком на раз-два.

У компанію до тушкованої яловичини підійдуть яскраві та об'ємні вина:
Кот-дю-Рон, Пінотаж, червоні бленди з півдня Франції, Каор, Ріоха, Мальбек.Помилитися тут складно.

До ростбіфу беріть Гарнача або бленди Гренашу, Сіри та Мурведру, Мерло
і Санджовезе, а до салату з ростбіфом — надайте перевагу Неро д`авола
або Розе.

Вино до яловичих бургерів підбираємо у залежності від соусу та гарніру.
Але якщо в меню класика, тобто бургер лише з сіллю та перцем, — доречнішими будуть щільні глибокі вина, не менше 13% алкоголю.

Ідеальні винні пари: Каберне Совіньйон, Мерло (і бленди цих двох також), Зинфандель, Мальбек, Шираз і Гарнача. Врахуйте гостроту страви,
адже високий рівень алкоголю посилює «пекучість».

З пастою Болоньєзе та іншими варіаціями з м'ясним фаршем і томатним соусом гармонійно звучать К'янті, Россо ді Монтальчіно і вина Долини Рони.

До холодних закусок, тартарів і карпаччо потрібні вина легкі та фруктові,
як-ось Божоле. Найвишуканіший варіант — рожева Шампань, Креман або Кава. Ягнятина ніжніше яловичини, тому вина потрібні відповідні — легші та ягідніші.

До смажених реберець чи каре з часником і розмарином сміливо беріть Санджовезе чи Россо ді Монтальчіно — буде ідеально. К'янті і Неро д`авола підійде також.

Телятина лежить в основі п'ємонтського делікатесу вітелло тоннато. Попередньо замариновану вирізку відварюють, охолоджують і подають у соусі з тунця, анчоусів та майонезу разом з каперсами. Така делікатна і складна у смаку страва найкраще поєднується з білими сухими винами: Верментіно, Шардоне, Рислінг. Серед червоних логічно обрати стрункі ягідні вина: Піно Нуар, Бардоліно, Піно Неро. Але не слід забувати й про рожеві – тут ідеально
підійде Тавель.
Більше інформації шукайте у нашому телеграм каналі ‎«‎‎Хочу м'яса!»‎‎
Контакти
У WINETIME ви завжди знайдете найсвіжіше м'ясо та продукти з ферми TROSTYNKA — їжа, якій можна довіряти. Адже вирощена вона, як для себе — турботливо і з любов'ю.

+380 67 239 90 97
quality@wteam.com.ua
Made on
Tilda